Nici liftingujące ART LIFT

Nici liftingujące PDO nowej generacji wykonane z polidioksanonu.  Wykorzystywane przy zabiegach modelujących skórę twarzy i ciała. Lifting twarzy, policzków szyi, a także brzucha, pośladków.

N

ART Lift® Mono

To najprostsza i podstawowa forma nici Art Line® Series. Nici Art Lift® Mono mogą być stosowane do korekty twarzy i ciała. Igłę używaną do zabiegów za pomocą nici Art Lift® Mono cechuje ostry koniec o specjalnej, opatentowanej powierzchni ostrza – w celu maksymalnego zmniejszenia traumatyzacji tkanek w trakcie zabiegu – oraz optymalna równowaga między plastycznością i sztywnością igły – w zdecydowany sposób zwiększa to komfort pracy lekarza w porównaniu z posługiwaniem się igłą zbyt miękką lub zbyt twardą.

N

ART Lift® Multi

Najważniejszą cechą nici Art Lift® Multi jest zdolność do samorozprężania się w tkankach i w efekcie unoszenie powierzchni zapadniętej skóry. Ta cecha produktu powoduje, że Art Lift® Multi jest najwszechstronniejszą nicią w całej linii produktów Art Line® Series.
Obserwacje kliniczne potwierdziły wysoką skuteczność działania nici Art Lift® Multi, porównywalną z działaniem wypełniaczy w przypadku korekty zapadniętych policzków czy lipodystrofii twarzy.
N

Art Lift® Combi

To seria nici przeznaczonych do liftingu wiotkiej skóry i konturowania owalu twarzy.
Art Lift® Combi zawiera na swojej powierzchni jednolite haczyki. W porównaniu z nićmi haczykowatymi I generacji, nici Art Lift® Combi charakteryzują się głębszymi, grubszymi i mocniejszymi haczykami oraz regularnymi przerwami między nimi.
N

ART Lift® L

Przynosi najlepsze efekty przy podnoszeniu obwisłej skóry policzków, brody oraz linii żuchwy. Nici te również są wykorzystywane przy  modelowaniu ramion, piersi, pośladków czy ud.


Skontaktuj się z naszym przedstawicielem, w celu uzyskania indywidualnego rabatu oraz stworzenia atrakcyjnej oferty dla Twojego salonu 501 109 707